Casa Campo & Mar

Belangrijkste voorzieningen

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    De gesitueerde in Mexilhoeira Grande Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande ligt in de Mexilhoeira Grande wijk en biedt parasols op het strand aan. Deze 45 m² grote villa biedt wifi en bevindt zich binnen 15-minuten rijafstand van de Promenade van Alvor.

    Het hart van Mexilhoeira Grande kan worden bereikt in 25 minuten lopen van dit vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals het Wasbeeldenmuseum van de Portugese Ontdekkingen liggen op 7 km verderop. Deze 1-slaapkamer Casa Campo & Mar bevindt zich binnen een paar straten van Splash water park en op 20 minuten rijden weg van de Megalithische monumenten van Alcalar.

    Deze villa heeft een eetgedeelte met een waterkoker, een koelkast en een oven. O Caseiro serveert Mediterrane gerechten en ligt op 1 km verderop. Gasten vinden hier ook Eiras Velhas busstation, binnen het bereik van deze 1-badkamer woning.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer20434/AL
    • Kinderen en extra bedden
    • Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1.

    Kameropties bij Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Natuur foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Buitenkant foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Strand foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Keuken foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Buitenkant foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Strand foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Zwembad foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Natuur foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Macro Details foto Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande Voorzieningen foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Portimão
    16.8 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Mercado Municipal de Odiaxere
    2.7 km
    Estacao Romana da Quinta da Abicada
    3.9 km
    Golfbaan Palmares
    4.1 km
    Kitesurfing Spot
    4.1 km
    Centro de Observacao Astronomica no Algarve
    4.3 km
    Ria de Alvor Nature Reserve
    4.5 km
    Quinta da Rocha -Aprigio
    4.8 km
    Ribeira de Odiaxere
    4.8 km
    Ria Alvor
    4.8 km

    Gastbeoordelingen van Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Casa Campo & Mar een keuken?
      Ja, in Casa Campo & Mar is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van het vakantiehuis?
      Gasten van het vakantiehuis kunnen onder andere de Ribeira de Odiaxere (4 km), de Promenade van Alvor 6) en de Megalithische monumenten van Alcalar 7) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Campo & Mar Mexilhoeira Grande